Bilgi Bankası

Bu sayfa Ofisplan Yardım Masasında Bilgi Tabanı ana sayfasıdır. Her kategoriden en iyi 5 makaleyle birlikte makale kategorilerini gösterir. Bir konudaki makalelerin tam listesini almak için bir kategori başlığını tıklayabilirsiniz.

Yardım masası yöneticileri, bir kategorideki makaleleri yeniden sıralayarak "en iyi 5" listesinde hangi makalelerin gösterileceğini denetleyebilir (bunu yapmak için KB kategori sayfasına gidin ve "makaleleri yeniden sırala" yı tıklayın).

Ayrıca belirli makaleler için "Arama" yapabilir, üstteki arama kutusunu kullanabilir ve "enter" tuşuna basabilir veya makaleleri altta gösterilen etiketlere göre tarayabilirsiniz (her etiketin altındaki makale sayısıyla birlikte).

Bu sayfayı yardım masası yöneticisi olarak görüntülüyorsanız, yeni bir KB girişi oluşturan "yeni makale" düğmesini göreceksiniz. Yeni bir KB makalesi oluşturmanın başka bir yolu, "diğer" menüsü altındaki bilet sayfasındaki "KB'ye yayınla" bağlantısını tıklayarak mevcut bir yardım masası biletini bilgi tabanına yayınlamaktır.

← yardım içeriği | Yardım Masası web sitesi